رویه های ارسال سفارش

رویه های ارسال سفارش

از آنجایی که فروشگاه اینترنتی Pro AV در شهر تهران واقع شده است رویه های ارسال سفارشات برای شهر تهران و شهر های دیگر متفاوت میباشد.

روش های قابل انتخاب مشتری :

  • ارسال اکسپرس Pro AV

در این روش مشتری در صورت لزوم و نیاز به تحویل سریع کالا ، با انتخاب این گزینه با سریعترین روش ارسال ممکن (پیک، چاپار یا تیپاکس و…) با هزینه ثابت 250.000 ریال برای مشتری ارسال می شود.در این روش سفارش بین 24 تا 72 ساعت (بسته به روش ارسال ، فاصله مکانی و روزهای تعطیل) برای مشتری ارسال می گردد.

  • ارسال رایگان

سفارشاتی که مبلغ آنها بالای 1میلیون تومان باشد به صورت رایگان برای تمام مشتریان ارسال می شود. در این روش بسته به مکان و موقعیت مشتری (فاصله مکانی) با پیک یا پست پیشتاز بین 24 تا 72 ساعت (بسته به روش ارسال ، فاصله مکانی و روزهای تعطیل) برای مشتری ارسال می گردد

  • تحویل درب شرکت

در این روش مشتری در صورت لزوم و نیاز به تحویل سریع کالا ، با انتخاب این گزینه با هماهنگی قبلی با همکاران ما ، بدون هیچ هزینه ای و در محل شرکت به مشتری تحویل داده می شود.

  • پس کرایه (پیک-چاپار- تیپاکس)

در این روش سفارش مشتری بسته به انتخاب مشتری (پیک-چاپار- تیپاکس) ارسال شده و صرفاً هزینه ارسال آن(مطابق با روش ارسال) درب منزل توسط مشتری پرداخت می گردد.زمان ارسا

زمان ارسال

سفارشات داخل شهر تهران نهایتا تا 24 ساعت ارسال میشود و قبل از ارسال با خریدار از طریق تماس تلفنی هماهنگ خواهد شد.

سفارشات شهر های دیگر طی 1 روز به پست تحویل داده میشود. در نهایت 2 الی 3 روز (بسته به فاصله مکانی و روزهای تعطیل)پس از ثبت سفارش، کالاها به دست مشتری خواهد رسید.

بستن
مقایسه